Komandor – Vestavěné skříně Praha

Když se řekne vestavěné skříně, většině lidí na mysli vytane právě Komandor. Jde o tradičního výrobce vestavěných skříní a dalšího nábytku pocházejícího z Kanady. Své zastoupení má po celém světě. Najdete ji v mnoha zemích Asie, Austrálii, Americe, a samozřejmě i v Evropě.

U nás v srdci Evropy je zastoupena firmou Komandor Czech Republic s.r.o., a to již od roku 1995. Dá se tedy říci, že Komandor má určitou tradici i v našich končinách.

Specialitou společnosti Komandor jsou právě vestavěné skříně s klasickými otevíracími či posuvnými dveřmi. Efektivně využijí i sebemenší prostor a díky různým možnostem otvírání se hodí opravdu kamkoli.

Obrovské množství prodejen

Komandor disponuje vlastními prodejnami, které jsou k nalezení v Praze. Vestavěné skříně Komandor však můžete sehnat díky rozsáhlé síti autorizovaných prodejců po celé republice.

Profesionálové v oboru

Všechny prodejny mají jeden společný jmenovatel. Komandor klade důraz na profesionalitu svých zaměstnanců, a tak v každé z prodejen natrefíte na ochotné prodavače, kteří vám dokáží vždy poradit a vyřešit různé problémy týkající se vestavěných skříní.

Bleskové dodání!

Komandor se může pyšnit velmi krátkými dodacími lhůtami. Posuďte sami, najedete jen málo firem, které jsou schopny dodat vestavěnou skříň do šesti dnů.

Rychlost vyřizování objednávek se zvýšila zejména díky kvalitním dřevoobráběcím strojům a zavedenému štítkování jednotlivých dílů. Na rychlosti dodávek se zde stále pracuje, a je vyvíjen speciální software, který umožní ještě lepší koordinaci a rychlejší dodávání zboží koncovým zákazníkům.

Více informací o společnosti Komandor najdete na stránkách www.komandor.cz.