Stylishrooms - vestavěné skříně – Praha

Další z prověřených společností je Stylishrooms pocházející z Prahy. Na trhu je sice poměrně krátce, ale díky svým kvalitním službám a výrobků si poměrně rychle dokázala vybudovat silnou pozici v konkurenčním boji.

Vestavěné skříň v detailech

Už webová prezentace společnosti Stylishrooms dává tušit, že k vestavěným skříním nepřistupují jen jako ke kusu nábytku, který je nutno prodat. Rádi si hrají se sestavením unikátní skříně dle vašich představ, a díky obrovskému množství různých materiálů, barev, doplňků, rámů a výplní nabízejí takřka neomezené množství kombinací.

Vždy ochotní

Nemusíte se ale bát, že se v nabídce ztratíte. Může se zdát poměrně složitá, ale to je pouze tím, že Stylishrooms se vám svým webem snaží přiblížit veškeré možnosti vestavěných skříní.

V orientaci vám pomohou sami lidé ze Stylishrooms, kteří jsou skvělými a kreativními odborníky nejen v oblasti vestavěných skříní, ale i kuchyní na míru. Tito lidé se zabývají nábytkem již pěknou řádku let a vždy dokáží ochotně poradit svým zákazníkům a vymyslet s nimi ta pravá řešení na míru.

Nejen vestavěné skříně

Kromě vestavěných skříní se Stylishrooms věnuje i kuchyním na míru. Jejich kuchyňské studio poskytuje kompletní dodávku kuchyní na míru a poradenství.

K navrhování kuchyní využívají chytrého a světově známého plánování zón pomocí systému Dynamic Space by Blum. Stylishrooms razí heslo, že náplní pobytu v kuchyni by mělo být vaření, nikoli cestování, a tak pomocí tohoto systému, který dělí kuchyni na pět užitných zón maximálně zefektivňují práci při přípravě pokrmů.

Fotografie pro inspiraci

Na webu v sekci jak v sekci vestavěných skříní, tak i kuchyní na míru najdete rozsáhlé fotogalerie provedených prací s popisy, které vám jistě usnadní vaše rozhodování. Jsou zde k vidění opravdové skvosty, tak vzhůru do toho!