Vestavenky.cz – Vestavěné skříně Praha

Další z řady stálic českého trhu s vestavěnými skříněmi jsou Vestavenky.cz. Se založením roku 2000 nedávno oslavily deset let působnosti v oboru a za tu dobu nasbíraly stovky spokojených zákazníků.V nabídce Vestavenek můžete najít ty nejlepší dveřní systémy, které se v současné době používají po celém světě. Vestavenky.cz jsou oficiálním distributorem světově proslulých vestavěných skříní značky Komandor a nabízí je za opravdu zajímavé ceny.

Detailně zdokumentované prvky

Webové stránky Vestavenek vám nabídnou přehledné zobrazení jednotlivých prvků vestavěných skříní i s popisky tak, abyste si mohli i vaší skříni udělat tu správnou představu. K tomu vám pomůže i pěkně zpracovaná galerie doplňků k vestavěným skříním.

Grafický návrh na provozovně

Abyste věděli, jak vaše vestavěná skříň bude ve výsledku vypadat, na provozovně společnosti vám kvalifikovaní pracovníci rádi vypracují speciální 3D návrh vaší skříně na míru. Můžete se tak ihned rozhodnout, jestli právě to je to co chcete, nebo máte nápady na změny. Podněty ke změnám vám samozřejmě dají i samotní pracovníci, kteří s vestavěnými skříněmi pracují denně a tak jsou schopni poradit a poskytnout své tipy.

Galerie zhotovených vestavěných skříní

Na webu také najdete přehlednou galerii již zpracovaných zakázek. Najdou se zde opravdu překrásné kousky, ze kterých poznáte, že máte tu čest s profesionály.

Nezávazná cenová konzultace

Prostřednictvím formuláře si můžete zažádat o vypracování přibližné cenové kalkulace na skříň dle vašich představ. Přibližnou cenu se tak dozvíte ještě dříve, než se vůbec kontaktujete se samotnou firmou, a budete tak vědět, zda se vám skříň vyplatí či nikoli.